DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 305591-1,65%
Ankara

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akrep Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Akrep burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 25 Kasım 2022 Cuma gününe özel, Akrep burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

25 Kasım 2022 Cuma yorumu : Bugün, ikili ilişkilerde daha cesur adımlar atma ihtimaliniz var. Öncelikleriniz konusunda daha dikkatli olmaya çalışın. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Doğru planlama ile istediklerinize ulaşma şansınız da var. Çabalamaya devam ettiğiniz sürece her türlü sorunun ve sıkıntının da üstesinden gelebileceğinizi unutmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, daha mantıklı adımlar atmak isteyeceksiniz. Duygularınızı biraz olsun göz ardı etme ihtimaliniz var. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmak için biraz daha beklemede kalmanız gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak biraz daha ön planda tutmak isteyeceksiniz. Çabalarınızın karşılığını almak için uygun zamandasınız. Koşullara uygun hareket etmenin çok daha iyi olabileceğini unutmamanız gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, parasal durumunuzla ilgili bazı sorunlar yaşansa da üstesinden gelebilirsiniz. Sorunların son bulması için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %60
Aşk %65
Para %55
Sağlık %60
İş %70

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 25 Kasım Cuma 08:02
Güneş*02° Yay Ay21° Yay
Merkür11° Yay Venüs11° Yay
Merkür11° Yay Venüs11° Yay
Mars20° İkizler (R) Jüpiter28° Balık
Satürn19° Kova Uranüs16° Boğa (R)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.